50 OHM Koaksiyel Kablo

  • 50 Ohm Koaksiyel kablo, yüksek güç özellikleri gerektiren cihazlar için endüstri standardı ve ideal çözümdür.
  • 50 ohm kablolar / konektörler, özellikle analog video formatlarını iletmek için harikadır.

İletişim için Tasarlandı

Telsizler, telsizler, yayın vericileri, Wi-Fi ve cep telefonu tekrarlayıcıları donatırken 50 Ohm kablo kullanmalısınız.

Çeşitli Uygulamalar İçin Uygun

Dış mekan, yükseltici dereceli ve su bloke seçenekleriyle mevcut olan sizin için en iyi seçim, kişisel ihtiyaçlarınıza bağlı olacaktır!

50 OHM Koaksiyel Kablo

Wellpcb Hakkında 50 Ohm Koaksiyel Kablo

Wellpcb’nin 50 Ohm koaksiyel kabloları, RoHS ve REACH dahil olmak üzere endüstri standartlarının kesin spesifikasyonlarına göre tasarlanmıştır.

 

Kablomuz çift ekranlıdır, ancak uygulamanız için gerekirse tek veya üçlü ekranlama da alabilirsiniz.

 

Wellpcb’nin çeşitli seçenekleri, oluklu, esnek, biçimlendirilebilir veya yarı sert tasarımları içerir. Boyut ve yapı malzemesi seçiminiz esnekliği ve bükülme yarıçapını belirleyecektir.

50 Ohm ile 75 Ohm Arasındaki Fark

Yaklaşık 50 Ohm Koaksiyel Kablo

Yaklaşık 50 Ohm Koaksiyel Kablo

50 Ohm kablolamayla yapılan ödünleşim, daha büyük konektörler ve daha kalın kablo muhafazasıdır, çünkü veri aktarımları genellikle bu tür kablolama için gereklidir - bu da, kapsanan uzun mesafeler veya aynı anda birden fazla kat seviyesi gerektiren bir cep telefonu güçlendirici kurulumunda iletim için ideal olduğu anlamına gelir.
Uzunluk 500 fit'i aşarsa, çap boyutu da ayak başına 1/8 inç kadar artacaktır, bu da sınırlı erişim noktalarına sahip oldukları için apartmanlar gibi bazı alanlarda kurulumlarını zorlaştırabilir.

Yaklaşık 75 Ohm Koaksiyel Kablo

Yaklaşık 75 Ohm Koaksiyel Kablo

75 Ohm koaksiyel kablolar birçok binamızda bulunur ve bunlara önceden kablolanmıştır. Genellikle hem evlerde hem de işyerlerinde ses veya video aktarımı amacıyla kullanılırlar - bu yüzden televizyonunuzun arkasında bulursunuz!
Bu tür potansiyel müşterileri internet yönlendiricilerinin veya TV kutularının bir parçası olarak da göreceksiniz; çünkü öncelikle yapmak için tasarlandıkları şey bu: ses sinyalleri gibi iletimleri kolaylaştırmak. Bu, hepimiz için genel olarak daha az kablo maliyeti anlamına gelir.

แบบฟอร์มติดต่อ

Blank Form (#1)