Dik Açı Koaksiyel Kablo

  • Koaksiyel kablolar, radyo frekansı (RF) ve mikrodalga sinyalleri iletir. Bu kablolar, yalıtım, ekranlama ve bir dış kaplama ile çevrili bir dahili iletken çekirdek içerir.
  • Birçok koaksiyel kablo üreticisi olmasına rağmen, koaksiyel kabloların performansı standartlaştırılmıştır. Bu, bu kabloların kalitesinin ve veriminin biraz farklı olduğu anlamına gelir.

Yüksek veri aktarım kapasitesi

Yüksek veri aktarım kapasitesi, onu aktarım için çekici bir seçenek haline getirir.

Farklı istasyonları destekler

Koaksiyel kablolar, yüksek hızlı bağlantıları kolaylıkla taşıyabilecek kadar çok yönlü bir frekans aralığına sahiptir.

Düşük hata oranları

1 bps'lik düşük engel, maksimum hız ve kalite sağlar.WELLPCB, bu yüksek kaliteli ve dayanıklı koaksiyel dik açılı kablo konektörlerini sunmaktan gurur duyar. Ek veya “namlu” konektörleri, F-pin F81 bağlantılarını kullanarak iki koaksiyel kabloyu bağlamak için kullanılır (ABD kablo sistemlerinde standart). 3 GHz olarak derecelendirilen bu, kuplörün DIRECTV, uydu çanakları, diğer uydular, CATV (Comcast, Charter, Cox, vb. Dahil) ve antenler, VCR’ler, kablolu İnternet modemleri ve diğer dijital ve analoglardan gelen tüm sinyalleri işlemesini sağlar. sistemleri.

 

Bunlar, RG58, RG59, RG6 ve RG11 dahil olmak üzere 75 ohm koaksiyel iletkenler üzerinden sinyalleri iletir. özel iade kaybı ve ekleme kaybı özellikleri. Ürünlerimizin% 100 arkasındayız ve kolay iadelerin yanı sıra ücretsiz teknik ve müşteri desteği sunuyoruz. Www.DeepL.com/Translator ile çevrilmiştir (ücretsiz sürüm)

Dik Açılı Koaksiyel Kablo Hakkında

Bizim ürünlerimiz

N Erkek Dik Açı

SMA Dişi Dik Açı Konektörü

SMA Dişi Dik Açılı Konektör Lehim Eklentisi 2 Delikli Flanş Montajlı Pim Terminali, .481 inç Delik Aralığı, 90 Derece Flanş Yönü

SMA Erkek Dik Açı

SMA Erkek Dik Açı

RG142 Koaksiyel Kullanarak SMA Erkek Dik Açı Kablosuna SMA Erkek Dik Açı

N Erkek Dik Açı

N Erkek Dik Açı

PE-P160LL Koaksiyel Kullanarak TNC Erkek Dik Açı Düşük Kayıplı Kabloya N Erkek Dik Açı

SMA Erkek Dik Açı

BNC Erkek Dik Açı

RG316-DS Koaksiyel Kullanarak BNC Erkek Dik Açı Kablosuna BNC Erkek Dik Açı

İletişim Formu

Blank Form (#1)

En çok sorulan sorular

İki koaksiyel kablo tertibatının, aynı konektörlere ancak farklı uzunluklara sahip olmaları durumunda aynı performansı gösterip göstermeyeceği?

Hayır. Uzunluklardaki fark, zayıflatma değerleri arasında farklılığa yol açacaktır.

Koaksiyel kablo tertibatları için farklı adlar var mı?

Evet. RF kablo tertibatları, koaksiyel kablo tertibatları, koaksiyel kablo atlama telleri, koaksiyel atlama kabloları, koaksiyel atlama telleri, RF kablo atlama telleri veya RF atlama telleri. Elektromanyetik dalgalar (EM) şeklinde elektroniği bir yerden diğerine ileten bir süreçten bahsederken kesinlikle tüm bu terimleri uygulayabiliriz.

RP bağlayıcı nedir?

"RP", "Ters Polarite" için kullanılır. Ters polarite, cinsiyeti ters çeviren bir tür bağlayıcıdır. Bu, standart kablolar için tasarlanmış bir kablo bağlantı noktasına kazara RP tipi bir adaptör takmaya asla çalışmamanızı sağlayacaktır.

O halde, cinsiyet ve kutupluluk nasıl belirlenir?

Tipik bir RF fişi (erkek) dişlilere kabuğunun içinde sahipken, bir kriko (dişi) tipik olarak dışarıda bulunur. Bir erkeğin kabuğu, dişileri güvenli bir şekilde ve kalitelerinden veya sinyallerinden ödün verme endişesi olmadan birbirine bağlanabilmeleri için örter. Standart polarite fişlerinin pimleri (erkek) yalnızca dişi prizlere takılırken, ters polarite jaklarında (dişi) erkek prizlerde çalışan pimler bulunur.

Bir Koaksiyel Bağlayıcı yeniden kullanılabilir mi?

Artık çalışmadığı sürece evet.

Bağlayıcı olmadan koaksiyel kabloyu nasıl bağlarsınız?

Kabloyu soyarak bakır çekirdeğini açığa çıkarabilir, ardından iki parçayı sağlam bir bağlantı için birbirine lehimleyebilirsiniz; bu, konektör kullanmaktan çok daha basittir.