Esnek Koaksiyel Kablo

  • Esnek koaksiyel kablo yapısı, hassas kapalı döngü kontrollü üretim süreçleriyle birlikte katı, köpüklü ve tescilli düşük dielektrik sabit malzemeleri içerir.
  • Bu özel üretim süreçleri, normal koaksiyel kabloların performansını aşan koaksiyel kabloların oluşturulmasına izin verir. Bu kablolarda çok çeşitli yer tabanlı uydular, kablosuz geniş bant, robotik, tıp, telekomünikasyon vb. Bulunur.

Bu kablolar esnektir ve hem yarı sert hem de uyumlu koaksiyel olarak herhangi bir şekle bükülebilir.

70 GHz için kararlı faz

Katı, köpük ve ePTFE dielektrikler

Çok çeşitli yüksek performanslı konektörleri sonlandıran 0,047 ila 0,141 esnek kablo çözümleri aralığı, çok uzun zamandır aradığınız yanıttır!

Esnek koaksiyel kablo düzeneklerimiz MIL-C-17 / LMR uyumludur ve katı, köpüklü ve tescilli düşük dielektrik sabit membranlarla yapılmıştır. Onlara attığınız her ortama dayanabilecek; ne olursa olsun sinyaliniz güvende olacak!

 

Esnek koaksiyel kablo, her mühendislik alanı için tek ve en önemli unsurdur. Kablosuz geniş bant, test sistemleri, yer tabanlı uydular ve antenler için kullanılırlar; elektronik savaş savunma otomotiv robotik ilaçlı telekomünikasyon mikrodalga.

Esnek Koaksiyel Kablo Hakkında

Bizim ürünlerimiz

Koaksiyel konektör seçenekleriKablo performans aralıklarıKablo konfigürasyonları
Kablolarımız SMA, N, BNC, TNC, G4PO, SMB, SMC, SMP, SMPM, SSMA, GPO, GPPO, G3PO, MCX, MMCX, 1,0 mm, 2,4 mm, 2,9 gibi çok çeşitli konektörlere sonlandırılabilir. mm, 3,5 mm. 0.175 mm’ye kadar doğrudan panele ince tel bağlantıları mevcuttur.Ekleme Kaybı: 40 GHz’de 1 dB’den az Güç Kapasitesi: 1000 CW @ 5 GHz Frekans: DC – 70 GHz Yayılma hızı:% 90’a kadar Faz Kararlılığı: 5 ° ile 40 GHz arası (eğilme ve sıcaklık) Gecikme ve Faz Eşleştirme: GHz başına ≤ ± 1 °, (≤ ± 3 ps gecikme eşleşmesi)Koaksiyel (16 AWG – 52 AWG)

Kapasitelerimiz

KONNEKTÖR SEÇENEKLERİ

N, BNC, TNC, SMB, SMC, SMA, SMP, SMPM, SSMA, GPO, GPPO, G3PO, G4PO, MCX, MMCX, 1,0 mm, 2,4 mm, 2,9 mm, 3,5 mmDoğrudan .175 mm’ye kadar ince tel eki de mevcuttur.

PERFORMANS ARALIKLARI

SıklıkEkleme KaybıYayılma Hızı
DC – 70 GHz< 1 dB @ 40 GHzKoaksiyel (16 AWG – 52 AWG)
Faz KararlılığıGecikme ve Faz EşleştirmeGüç Yeteneği
<5 ° – 40 GHz (eğilme ve sıcaklık)GHz başına ± 1 ° (≤ ± 3 ps gecikme eşleşmesi)1000 CW @ 5 GHz
anten galerisi

Koaksiyel Kablo Tertibatları / RF Kablo Tertibatları için Pazarlar

  • Askeri
  • Havacılık
  • Ulaşım
  • Sensörler
  • İletişim
  • RF Sinyali
  • Test ekipmanı

İletişim Formu

Blank Form (#1)

En çok sorulan sorular

İki koaksiyel kablo tertibatının, aynı konektörlere ancak farklı uzunluklara sahip olmaları durumunda aynı performansı gösterip göstermeyeceği?

Hayır. Uzunluklardaki fark, zayıflatma değerleri arasında farklılığa yol açacaktır.

Koaksiyel kablo tertibatları için farklı adlar var mı?

Evet. RF kablo tertibatları, koaksiyel kablo tertibatları, koaksiyel kablo atlama telleri, koaksiyel atlama kabloları, koaksiyel atlama telleri, RF kablo atlama telleri veya RF atlama telleri. Elektromanyetik dalgalar (EM) şeklinde elektroniği bir yerden diğerine ileten bir süreçten bahsederken kesinlikle tüm bu terimleri uygulayabiliriz.

RP bağlayıcı nedir?

"RP", "Ters Polarite" için kullanılır. Ters polarite, cinsiyeti ters çeviren bir tür bağlayıcıdır. Bu, standart kablolar için tasarlanmış bir kablo bağlantı noktasına kazara RP tipi bir adaptör takmaya asla çalışmamanızı sağlayacaktır.

O halde, cinsiyet ve kutupluluk nasıl belirlenir?

Tipik bir RF fişi (erkek) dişlilere kabuğunun içinde sahipken, bir kriko (dişi) tipik olarak dışarıda bulunur. Bir erkeğin kabuğu, dişileri güvenli bir şekilde ve kalitelerinden veya sinyallerinden ödün verme endişesi olmadan birbirine bağlanabilmeleri için örter. Standart polarite fişlerinin pimleri (erkek) yalnızca dişi prizlere takılırken, ters polarite jaklarında (dişi) erkek prizlerde çalışan pimler bulunur.

Bir Koaksiyel Bağlayıcı yeniden kullanılabilir mi?

Artık çalışmadığı sürece evet.

Bağlayıcı olmadan koaksiyel kabloyu nasıl bağlarsınız?

Kabloyu soyarak bakır çekirdeğini açığa çıkarabilir, ardından iki parçayı sağlam bir bağlantı için birbirine lehimleyebilirsiniz; bu, konektör kullanmaktan çok daha basittir.