Home - Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

Neden Biz – Gizlilik Politikası

WELLPCB’nin sorumlulukları:
1. Tuttuğumuz bilgilere erişilmesi, ifşa edilmesi veya yetkisiz bir şekilde imha edilmesi için kullanıcılarımızı korumaya çalışıyoruz.

2. Asla finansal kazanç veya rekabet avantajı için kullanıcı tarafından sağlanan, kullanıcı tarafından oluşturulan verileri satmayın.

3. Üçüncü tarafların kullanıcı verilerine hangi erişimi ve hangi amaçla sahip olduğu da dahil olmak üzere, hangi verileri topladığımız ve bunlarla ne yaptığımız konusunda kullanıcılarımıza şeffaflık sağlamak.

4. Kullanıcıları, bilgilerinin gizliliği ihlal edildiğinde, ya verileri korumama nedeniyle ya da verileri yasal bir merciye teslim etme emriyle, yasal olarak elimizden gelen en geniş ölçüde bilgilendirmek.

Sizden topladığımız veriler
Çıkarılan bazı gerekli bilgiler (kullandığınız dil gibi) ve daha karmaşık verilerin bazıları (konumunuz, adınız, adresiniz ve e-posta adresiniz gibi) dahil olmak üzere tüm kullanıcılara daha iyi hizmet sunmak için bilgiler alıyoruz.

Bilgilerinizi toplamamızın iki yolu vardır:

WELLPCB.com’da bir hesap açarsanız, e-posta adresinize ve bize vermeyi seçtiğiniz ek iletişim bilgilerine erişimimiz olacaktır. Bir sipariş verirseniz, yasa içeriğinin, teslimat ve fatura adresi bilgilerinin ve satış görevlilerimiz veya mühendislik destek ekiplerimizle siparişle ilgili olabilecek her türlü iletişimin bir kaydını tutarız.

WELLPCB.com’a giriş yaparak veya girmeden göz atarsanız, sınırlı bir süre için IP adresinizdeki bir kullanıcının sitedeki sayfaları ziyaret ettiğini biliyoruz.

Kişiselleştirilmiş e-posta yoluyla size daha iyi değer sunmak ve hangi ürünlerin/içeriğin sizin için en yararlı olduğunu görmek için hangi ürünlere ve içeriğe göz attığınız hakkında veri topluyoruz. Hesabınızla ilişkili tüm bilgiler kişisel bilgiler olarak ele alınacaktır.

Kullanıcılara e-posta gönderme
Siparişler verildiğinde, sevk edildiğinde veya yerel teslim almaya hazır olduğunda kullanıcılara posta göndeririz. Ayrıca, bir talep göndermeden önce ödeme yapılmasını gerektirdiğinde veya başka sorunlar bir siparişi yerine getirmemizi engelliyorsa da sizinle iletişime geçebiliriz.

Bunu yapmak bizim yetkimiz dahilindeyse, gizliliklerinin tehlikeye girdiğine inanırsak kullanıcıları bilgilendireceğiz. Örneğin, bir müşterinin hesabının kullanıcı oturum açma bilgilerinin web’de başka bir yerde ifşa edildiğini tespit edersek veya bilgileri kolluk kuvvetlerine ifşa etmek zorunda kalırsak.

Ara sıra size talep etmediğiniz veya sitemizin, ürünlerimizin veya hizmetlerimizin belirli bir yönünü tanıtmak için herhangi bir eylemle tetiklemediğiniz bir e-posta gönderebiliriz.

Web sitesi günlüğü hakkında
WELLPCB.com’a gelen trafiği anlamak ve teknik sorunları teşhis etmek için bireysel web isteklerini günlüğe kaydederiz. Bu günlükler, isteğin zamanını, farklı IP adresini, yönlendiren ve kullanıcı aracısı dizelerini içerir. Bu günlükleri 60 güne kadar saklayabiliriz, ancak bireysel olarak tanımlayıcı bilgiler bir hafta sonra gizlenecektir.

Dolandırıcılığı önlemek ve kötü niyetli davranışları tespit etmek için, müşteri hesabı oluşturma ve sipariş verme gibi belirli eylemler için IP adreslerini günlüğe kaydederiz. Bu bilgiler en fazla 60 gün sonra otomatik olarak silinir.

Kötü niyetli trafik durumu dışında, yasal süreç tarafından zorunlu tutulmadıkça, günlük verilerini herhangi bir üçüncü tarafla paylaşmayacağız.

Kurabiye
Çerezleri, size daha alakalı reklamlar gösteren Güvenli Arama tercihlerini kaydetmek, bir sayfaya gelen ziyaretçi sayısını saymak, hizmetlerimizi kaydetmenize yardımcı olmak ve verilerinizi korumak gibi çeşitli amaçlar için kullanıyoruz.

Ödeme Sağlayıcıları
WELLPCB.com’da PCB satın alma ödemeleri Pay Pal aracılığıyla işlenir. WELLPCB.com’da Pay Pal kullanırken, bir kullanıcı Pay Pal e-posta adresini vermelidir. Kullanıcı daha sonra ödemesini tamamlamak için paypal.com’a yönlendirilecek ve ardından siparişi tamamlamak için wellpcb.com’a yönlendirilecek. Pay Pal hesabınız yoksa, kart sahibinin adı, kredi kartı numarası, son kullanma tarihi, CVV ve tam fatura adresi gibi kredi kartı verileri işlenmek üzere bir API aracılığıyla Pay pal’a gönderilir. Siparişlerle ilgili ayrıntılar Pay Pal’a gönderilmez. Her işlem, işlem tutarı, müşterinin adı, adresleri ve telefon numaraları tutularak günlüğe kaydedilir. Hayır, herhangi bir kredi kartı verisi WELLPCB sunucularında herhangi bir noktada saklanır.

WELLPCB’nin veya WELLPCB topluluğu içindeki birinin bunu ihlal ettiğini düşünüyorsanız veya WELLPCB’nin kullanıcı gizliliğine yönelik genel felsefesi hakkında endişeleriniz varsa, bu gizlilik politikasıyla ilgili herhangi bir sorunuz veya geri bildiriminiz varsa, lütfen bizimle [email protected] adresinden iletişime geçin. >>