Mikrodalga Koaksiyel Meclisler

 • Mikrodalga Koaksiyel Kablo Grupları, düşük kayıplı devreler arasında yüksek frekanslı sinyallerin iletilmesinde önemli bir bileşendir.
 • Mikrodalga koaksiyel kablo konektörleri 50Ω’luk bir empedansa sahiptir ve 6GHZ ile 12GHZ arasındaki frekansları işleyebilir.
 • Bu kablolar ayrıca tahtada çok az yer kaplayan giyilebilir cihazlar ve cep telefonları gibi ince cihazlara kolay entegrasyon sağlar!

Yüksek veri aktarım kapasitesi

Yüksek veri aktarım kapasitesi, onu aktarım için çekici bir seçenek haline getirir.

Farklı istasyonları destekler

Koaksiyel kablolar, yüksek hızlı bağlantıları kolaylıkla taşıyabilecek kadar çok yönlü bir frekans aralığına sahiptir.

Düşük hata oranları

1 bps'lik düşük engel, maksimum hız ve kalite sağlar.Wellpcb ’Cable’da, koaksiyel montajlar çeşitli endüstrilerin zorlu ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış ve üretilmiştir.

 

Örneğin, 50 GHz’de çalışan, 100 dB’den daha yüksek ekranlama verimliliği ile optimize edilmiş ekleme kayıpları (2,45 dB / m) ile karakterize edilen mikrodalga koaksiyel düzenekler sunuyoruz.

 

Bir FEP veya PU kılıf ile izole edilmiş ve kolay kurulum için konektörlerle sonlandırılmış, bunlar genellikle ölçüm, radar sistemleri ve anten gözetim sistemlerinde kullanılır.

 

Ayrıca, seyahat sırasında alanın sınırlı olduğu dizüstü bilgisayarlar gibi mobil cihazlar için harika olan hafif yarı sert sürümler de sunuyoruz.

Mikrodalga Koaksiyel Montajlar Hakkında

Bizim ürünlerimiz

M-FLEX®

M-FLEX®

Kablo, yarı sert kablo konektörlerini kabul edecek şekilde tasarlanmıştır. Diğer tek veya çift örgülü "RG" tiplerinin aksine, Bu kablolar 70 GHz'e kadar frekans aralıklarında kullanılabilir ve tümü mikrodalga kullanımı için MIL DTL standartlarını karşılar!

Semi-Flex® Kablo Grupları

Semi-Flex® Kablo Grupları

Parmak uçlarımızda bulunan çok çeşitli elle şekillendirilebilir montajlar, konektörler ve kablo türleri ile projeniz için doğru çözümü sağlayabiliriz.

Yarı Sert Kablo Grupları

Yarı Sert Kablo Grupları

RF / Mikrodalga sistemleri günümüz toplumunda giderek daha önemli hale geliyor ve tüm yarı sert tertibatlarımız, spesifikasyonlarınıza göre özel olarak üretiliyor!

UTiPHASE™-Phase-Linear-Microwave-Cable-Assemblies-1

UTiPHASE ™ Fazlı Doğrusal Mikrodalga Kablo Grupları

PTFE "dizini" ortadan kaldıran termal olarak faza dayanıklı tescilli bir dielektrik ile, bu yeni ürün grubu kesinlikle aşacak ve etkileyecektir.

Uygulamaya Göre RF / Mikrodalga Kablo Montajları

Aviyonik RF Kablo Grupları

Aviyonik ihtiyaçlarınız için mükemmel bir çözüme sahibiz! Wellpcb'deki mühendisler, özellikle aviyonik sistemlerle kullanılmak üzere tasarlanmış RF ve mikrodalga tertibatlarında uzmanlaşmıştır. Geniş bir çözüm yelpazesi sunuyoruz.

Test ve Ölçüm RF Kablo Grupları

RF ve mikrodalga tertibatlarındaki en son yenilikleri kullanarak, T&M ihtiyaçlarınız için çok çeşitli özelleştirilebilir yüksek frekanslı kablolar sunuyoruz.

Mikrodalga Kablo Grupları Teknik Özellikleri

 • Sıcaklık aralığı: FEP ceketi için -55 ° C ila + 125 ° C veya PU ceketi için – 40 ° C ila + 95 ° C.
 • Çalışma frekansı: 50 GHz’e kadar (türe bağlı olarak).
 • Ekranlama verimliliği 1 GHz frekans için 1> 100 dB.
 • Sürümler :
 • Çok esnek versiyonlar (U serisi) : Ürünler, yüksek tekrarlı bükme için tasarlanmıştır, radar ve gözetleme sistemleri gibi dinamik uygulamalarda mükemmeldir.
 • Hafif versiyonlar: Bu yeni ürün% 30 ağırlık tasarrufu sağlar. Bir sonraki uçak veya helikopter kablolaması projenize önemli faydalar sağlar.
 •  
 • Hibrit kablo demetleri: Bu mikrodalga tertibatları, koaksiyel, yüksek esnek kablolar, korumalı çiftler ve fiber optikler dahil olmak üzere çok sayıda kablo sonlandırması gerektiren hibrit kablo demetlerine entegre edilebilir.

İletişim Formu

Blank Form (#1)